ESV S.A. jest dynamicznie rozwijającą się już od ponad 25 lat firmą działającą w sektorze energetycznym, wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV. Spółkę tworzą ludzie otwarci na współpracę, zorientowani na wzajemny szacunek, osiąganie ambitnych celów oraz chęć ciągłego doskonalenia.

Dołącz do nas na stanowisku:

Specjalista ds. analiz energetycznych

Miejsce pracy: Siechnice

Szukasz pracy pełnej wyzwań?

Szukasz pracy, która uwolni Twoją kreatywność i pozwoli w pełni rozwinąć i wykorzystać analityczne umiejętności?

Szukasz pracy, w której osiągniesz biegłość z zakresu zagadnień finansowo-controllingowych i zdobędziesz wiedzę o działaniu sektora energetycznego?

To praca dla Ciebie!

Opis odpowiedzialności – główne zadania:

 • opracowywanie kalkulacji cenowych dla spółek Grupy Kapitałowej ESV,
 • tworzenie złożonych analiz finansowych oraz wydawanie rekomendacji w zakresie cen energii elektrycznej, ciepła i gazu,
 • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego,
 • dostosowanie zasad ewidencji kosztów i przychodów w zakresie działalności koncesjonowanych do wymogów określonych w ustawie Prawo energetyczne,
 • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby interesariuszy: zarząd, kadra menedżerska i organy administracji rządowej,
 • prowadzenie baz danych wspierających proces taryfikacyjny,
 • opracowywanie koncepcji i rozwój istniejących narzędzi analitycznych wspierających proces analiz finansowych oraz procesów taryfikacyjnych,
 • współpraca z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi firmy w celu pozyskania odpowiednich danych oraz opracowania odpowiednich modeli analitycznych

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu finansów lub energetyczne,
 • dobra znajomość pakietu MS Office,
 • dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
 • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
 • umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu,
 • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
 • wielozadaniowość oraz umiejętność odnajdywania się w dynamicznym środowisku,
 • doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków będzie atutem,
 • mile widziana doświadczenie w obszarze rachunkowości finansowej i zarządczej.

 

Co oferujemy Pracownikom:

            

 

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert do dnia 31.07.2024 r. na adres e-mail: praca@esv.pl

Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Nasz proces rekrutacji

 

Przesłanie aplikacji

Na tym etapie przygotuj i prześlij  dokumenty, niezbędne do aplikowania. Kluczowe jest CV - z przyjemnością przeczytamy aplikację dostosowaną do profilu stanowiska na jakie aplikujesz. Wykaż zaangażowanie, przedstaw zakres obowiązków, czym się zajmowałeś/aś.

 

Rozmowa i spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie weryfikujemy przesłane dokumenty pod kątem oczekiwań na stanowisku. W miarę potrzeb kontaktujemy się telefonicznie, żeby wstępnie zweryfikować doświadczenie, umiejętności, czy kwestie związane z motywacja i oczekiwaniami finansowymi, także prowadzimy spotkania rekrutacyjne.

 

Informacja zwrotna

Na tym etapie przekazywana jest informacja zwrotna o zakończeniu procesu rekrutacyjnego, a wybranemu kandydatowi przedstawiana jest oferta.

 

Zatrudnienie i adaptacja

Na tym etapie dopełniamy wszystkich formalności, a po rozpoczęciu pracy przeprowadzamy proces adaptacji. Wiemy, jak ważne dla nowych pracowników są pierwsze dni w organizacji, dlatego koncentrujemy się na tym aby osoba dołączająca do zespołu poczuła się częścią firmy.

Administratorem Danych Osobowych jest ESV S.A. z siedzibą w Siechnicach, przy ul. Ciepłownicza 1A Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Klauzula informacyjna Administratora Danych Osobowych dla Kandydatów na pracowników i współpracowników

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ESV S.A. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.