ESV SERWIS SP. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze energetycznym wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej ESV. Spółkę tworzą ludzie otwarci na współpracę, zorientowani na wzajemny szacunek, osiąganie ambitnych celów oraz chęć ciągłego doskonalenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę: www.esv.pl

Zatem jeśli jesteś gotowy, aby zrobić krok do przodu i chcesz współuczestniczyć w rozwoju naszej firmy, przyłącz się do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko:

Elektryk/Elektroenergetyk

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (woj. Mazowieckie) lub Wrocław (woj. Dolnośląskie)

Twoja praca będzie polegała na:

Realizowaniu prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych oraz usług zewnętrznych zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy.

Zainteresujemy się Tobą jeżeli posiadasz:

 • Wykształcenie kierunkowe elektryczne,
 • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV,
 • Prawo jazdy kat B,
 • Umiejętność pracy w zespole,
 • Chęć do pracy i ciągłego doskonalenia umiejętności,
 • Wytrwałość i konsekwencje w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

 • 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki na stanowisku elektryka/elektroenergetyka/elektromontera,
 • Świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1kV,
 • Inne uprawnienia / kursy.

Oferujemy:

 • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
 • Pakiet szkoleń wprowadzających z indywidualną ścieżką rozwoju,
 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
 • Przyjemną i twórczą atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert do dnia 17.12.2022 r. na adres email: praca@esv.pl

Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Danych Osobowych jest ESV SERWIS Sp. Z O.O.. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Fabrycznej 16B Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ESV Serwis sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 29 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.